www.cicekofis.com üzerinden satın alacağınız tüm ürünler aşağıda belirtilen koşullarda garanti altındadır.

 

Canlı Çiçekler ve Bitkiler; Canlı çiçekler ve bitkiler 15 gün süre ile kuruma ve solmaya karşı garantimiz altındadır. Bu bitkiler bakım koşullarına uyulmaması durumunda dahi en az 15 gün canlılığını muhafaza etmektedir. 15 içinde bozulan, kuruyan ve solan bitkileriniz ücretsiz olarak değiştirilmektedir. Ancak Orkide, Bonsai Nar, Siklamen ve Begonta çiçeklerinde bakım koşullarına uyulmadığı takdirde çiçek dökeceğinden garanti kapsamı dışında tutulmuştur.

 

Kesme Çiçekler; Kesme çiçekler kargo ile gönderim yapılmamaktadır. Kesme çiçek tasarımlarımız www.cicekofis.com sitesinde gördüğünüz güzellikte ve sağlamlıkta aynı gün servis araçlarımız ile teslim edilmektedir. Teslimat gününde siparişinize itiraz edebilir, değişim veya iade talep edebilirsiniz. Kesme çiçeklerde garanti süresi bulunmamaktadır.

 

Su Efekti Verilmiş Teraryumlar; Göl, deniz, şelale v.b. gibi su efekti olan tasarımlarımızın tamamında reçine kullanılmaktadır. Tasarımlarımız hiç birinde kesinlikle jöle, su jel v.b. gibi kısa sürede bozulan, çürüyen, küflenen, yok olan, bir kaç günde toz ve kir tutan materyaller kullanılmamaktadır. Su efenti vermekte kullandığımız reçine malzemesi cam sertliğine ulaşmıştır, kir ve toz tutmadığı gibi temizlenmeye ve bez ile silinmeye uygundur.

 

Hediyeler ve Cansız Tasarımlar; kategorilerine göre yasal mevzuatına tabidir.

 

Servis Araçlarımız İle Teslimat; Sizlere ve sevdiklerinize; tasarımlarımızı Çiçek Ofis sitesinde gördüğünüz güzellikte ve sağlamlıkta teslim edebilmek için bayi, kurye ve üçüncü şahıslarla çalışmıyoruz ve kendi personelimiz ile teslim ediyoruz.

 

Kargodan Kaynaklı Hasarlarda; Siparişleriniz;  kargoda maruz kalacağı şiddete karşı tüm koşullar düşünülerek paketlenmektedir. Bu sebeple kargoda hasar oluşma oranımız çok çok düşüktür. Olası kargo hasarları oluşması durumunda hasarlı ürünü karşı ödemeli olarak kargo ile geri gönderebilirsiniz. İade ürün ulaştıktan sonra aynı ürün hiç bir ek ücret talep etmeden tekrar gönderim sağlanır. Siparişinizi iptal edebilir ve para iadesi alabilirsiniz.