Loverly Lovers Orange Series Kırmızı Kalanchoe
Loverly Lovers Orange Series Kırmızı Kalanchoe
Loverly Lovers Orange Series Kırmızı Kalanchoe
Loverly Lovers Orange Series Kırmızı Kalanchoe

Loverly Lovers Orange Series Kırmızı Kalanchoe (cy1569)

0,00
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)
UcretsizTeslimat Aynı Gün

Ürün yüksekliği 12-15 cmdir.

Ürün yüksekliği 12-15 cmdir. Bakım: Kış döneminde uykuya geçen bitkileri ayda bir sprey ile bitki yüzeylerine az miktarda su sıkılmalıdır. Diğer mevsimlerde de bir kaç haftada bir sprey ile sulama yapılır. Sprey olmaması durumunda bir çorba kaşığı miktarında su verilmelidir. Kaktüsler susuzluktan değil çok sulamadan kaynaklı kök çürümesinden ölürler. Güneş alan mekanlar kaktüsler için ideal yaşam alanlarıdır. Bu özellikleri ile az bakım gerektiren ve dayanıklı bitkiler olan kaktüsler işyeri ve evlerinizin vazgeçilmez süsleridir.

Sevdiklerimi mutlu etmek istiyorum özel  günler yaklaşıyor ne alacağımı bilmiyorum diyorsanız  tam da olmanız gerektiği yerdesiniz.Bir sepet dolusu mutlulukla geldik. Tek tıkla mutluluk artık kapınızda.%100 güvenilir sayfamızla daha tanışmadınız mı? Bütün ürünlerimizde hızlı sipariş avantajı.Cicekofis’ten evinize,ofisinize en yakışır çiçek tasarımları siz isteyin biz yollayalım.İstanbul,Sakarya,Kocaeli  hızlı çiçek gönder aynı gün teslim.

Etiketler
Loverly, Loverly Lovers, Loverly Lovers Orange, Loverly Lovers Orange Series, Loverly Lovers Orange Series Kırmızı, Loverly Lovers Orange Series Kırmızı Kalanchoe, Loverly Lovers Orange Series Kalanchoe, Loverly Lovers Orange Kırmızı, Loverly Lovers Orange Kırmızı Kalanchoe, Loverly Lovers Orange Kalanchoe, Loverly Lovers Series, Loverly Lovers Series Kırmızı, Loverly Lovers Series Kırmızı Kalanchoe, Loverly Lovers Series Kalanchoe, Loverly Lovers Kırmızı, Loverly Lovers Kırmızı Kalanchoe, Loverly Lovers Kalanchoe, Loverly Orange, Loverly Orange Series, Loverly Orange Series Kırmızı, Loverly Orange Series Kırmızı Kalanchoe, Loverly Orange Series Kalanchoe, Loverly Orange Kırmızı, Loverly Orange Kırmızı Kalanchoe, Loverly Orange Kalanchoe, Loverly Series, Loverly Series Kırmızı, Loverly Series Kırmızı Kalanchoe, Loverly Series Kalanchoe, Loverly Kırmızı, Loverly Kırmızı Kalanchoe, Loverly Kalanchoe, Lovers, Lovers Orange, Lovers Orange Series, Lovers Orange Series Kırmızı, Lovers Orange Series Kırmızı Kalanchoe, Lovers Orange Series Kalanchoe, Lovers Orange Kırmızı, Lovers Orange Kırmızı Kalanchoe, Lovers Orange Kalanchoe, Lovers Series, Lovers Series Kırmızı, Lovers Series Kırmızı Kalanchoe, Lovers Series Kalanchoe, Lovers Kırmızı, Lovers Kırmızı Kalanchoe, Lovers Kalanchoe, Orange, Orange Series, Orange Series Kırmızı, Orange Series Kırmızı Kalanchoe, Orange Series Kalanchoe, Orange Kırmızı, Orange Kırmızı Kalanchoe, Orange Kalanchoe, Series, Series Kırmızı, Series Kırmızı Kalanchoe, Series Kalanchoe, Kırmızı, Kırmızı Kalanchoe, Kalanchoe,