Servis Araçlarımız İle Teslimat; İstanbul, Kocaeli ve Sakarya şehirlerinde Saat 12:00a kadar verilen siparişler aynı gün Servis Araçlarımız ile teslim edilmektedir. Saat 12:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilmektedir. Siparişler haftanın yedi günü saat 09:00 - 18:00 saatleri arasında teslim edilmektedir.

*Not: İstanbul'un; Adalar, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece, Arnavutköy ve Şile ilçeleri, Sakarya'nın; Pamukova, Geyve, Taraklı, Kaynarca, Ferizli, Karasu ve Kocaali ilçeleri, Kocaeli'nin; Karamürsel, Gölcük ve Kandıra ilçelerine Kargo İle Gönderim yapılmaktadır. 

Kargo İle Teslimat; İstanbul, Kocaeli ve Sakarya'nın yukarıda belirtilen ilçeleri ile diğer şehirlere teslimatlarımız kargo ile yapılmaktadır. Hafta içi saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir ve kargonun belirlediği günler içinde teslim edilmektedir. Saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü saat 12:00dan sonra ve pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilmektedir. Bayram v.b. gibi kargoların çalışmadığı resmi tatil günleri bu kapsam dışındadır ve verilen siparişler ilk iş gününde kargoya verilmektedir.

Paketleme ve Ambalaj; Cam fanus içinde olan teraryum tarzı tasarımlar ambalajsız paketlenmede teslim edilmektedir. Diğer tasarımlar ambalaj kağıtları ile paketlenmekte ve alıcı isminin yazılı olduğu mesaj kağıdı kendir ipi ile bağlanarak teslim yapılmaktadır.

Teslimat Ücreti; Servis Araçlarımız ile veya kargo ile yapılan gönderimlerden herhangi bir ücret talep edilmez ve ücretsiz olarak yapılmaktadır.